Napajanje 500W DeepCool PF500, R-PF500D-HA0B-EU
Šifra artikla: 46220
Barkod: 6933412711254
  • Proizvod iz grupe: NAPAJANJA
  • Proizvođač: DeepCool
Maloprodajna cena: 6.070,00 rsd.
WebCena: 6.070,00 rsd.
Količina
Type
ATX12V V2.4
Product Dimensions
150×140×86mm (W x L x H)
80PLUS Certifications
230V EU White
Fan Size
120mm
Fan Bearing
Hypro Bearing
Topology
Active PFC+Double tube forward
Capacitors
Taiwan bulk capacitor
Power Good Signal
100-500ms
Hold Up Time
≥16ms(75% Load)
Efficiency
≥85% Under Typical Load(50% Loading)
Protection
OPP/OVP/SCP/UVP
Operation Temperature
0-40°C
Regulatory
CB/CCC/CE/UKCA/EAC/RCM/BIS
Erp Regulation
ErP 2010
MTBF
100,000 Hours
Ocena:
Potvrdite da niste robot
DEKLARACIJA
  • Naziv artikla