Napajanje 800W DeepCool PL800-D, R-PL800D-FC0B-EU-V2
Šifra artikla: 50511
Barkod: 6933412721529
  • Proizvod iz grupe: NAPAJANJA
  • Proizvođač: DeepCool
Maloprodajna cena: 9.830,00 rsd.
WebCena: 9.830,00 rsd.
Količina
Model:
PL800D
Kataloski broj:
R-PL800D-FC0B-EU-V2
Nazivna snaga:
800W
Efikasnost:
80Plus Bronze
Ventilator:
120 mm HYB (Hydraulic bearing)
Modularno:
NE
Priključci:
20+4 PIN ATX x1, 8 PIN EPS (4+4) x2, 8 PIN PCIe (6+2) x 3, SATA x 8, Molex x 2, 12V-2x6 x1
Radni napon:
100V - 240V 11 - 5.5 A, 50 Hz - 60 Hz, Active PFC (0,9)
Format
ATX 3.1
Zastite i sertifikati :
OPP/OVP/SCP/OTP/OCP/UVP/SIP/NLO
Dimenzije
150mm x 140mm x 86mm
Sertifikati
CE/FCC/CCC/RCM/EAC/CAN ICES-003(B)/NMB-003(B)/TUV-RH,  ErP 2014
link ka stranici:
Ocena:
Potvrdite da niste robot
DEKLARACIJA
  • Naziv artikla